Новини - Національний культурний центр України в Москві

Національний культурний центр України в Москві                

Головна » Новини
25 квітня у виставковій залі Національного культурного центру України в Москві відкрилася виставка живопису народного художника УССР та Російської Федерації Валентина Бернадського.
 
Картини художника представив публіці його син, Ігор Валентинович. Заступник генерального директора Центру Бондарук Лариса Петрівна розпочала урочисте відкриття виставки яскравою промовою, надихнувши відвідувачів, які, не дивлячись на сіру, дощову погоду, прийшли на цю чудову культурну подію, уважно вдивлятися в кожну деталь робіт Бернадського.
 
... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 29.04.2013 |

ДОРОГА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДО! Прийміть від колективу Національного культурного центру України в Москві сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням! Нехай це величне свято зміцнює вас духовно, сповнює серця любов'ю та непохитною вірою в краще прийдешнє! Від усього серця бажаємо вашим родинам здоров'я, злагоди, окриленого настрою, миру та Божої благодаті!

Розділ: Новини | Дата: 29.04.2013 |

26 квітня Національний культурний центр України в Москві вшанував память загиблих внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС.
 

 Катастрофа сталася рівно 27 років тому – 26 квітня 1986 року. Традиційно цього дня на Митинському цвинтарі, де знаходиться Меморіал пам’яті чорнобильських жертв та поховано 28 пожежників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, зібралися родичі, друзі загиблих та всі небайдужі до чорнобильської трагедії, що за своїм значенням набула не тільки українського, а й світового масштабу.

Розділ: Новини | Дата: 27.04.2013 |

23 квітня у Національному культурному центрі України в Москві відбулося засідання Товариства української культури "Славутич".
 
Щемливий вечір, присвячений пам"яті Олени Теліги, вів голова Товариства Василь Федорович Антонів. Розповідаючи про життєвий і творчий шлях поетеси, він зазначив, що саме таких героїв ми маємо знати, на таких тримається наша нація. Дискурс в біографію і творчий шлях Олени Теліги Василь Федорович перемежував з показом уривків з вистави Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької "Або-або", в якій головну роль зіграла актриса цього театру Наталія Лісова. Вистава створена на основі... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 24.04.2013 |

22 квiтня в Нацiональному культурному центрi України в Москвi вiдбулися звiтно-виборчi збори Днiпропетровського земляцтва «Днiпряни», присвяченi 15-рiччю Земляцтва.
 
Організація була створена у 1998 роцi за прикладом Земляцтва Донбасiвцiв, яке пiзнiше роздiлилося на Донецьке та Луганське земляцтва. Всi цi роки керував «Днiпрянами» авторитетний державний i громадський дiяч, вiдданий патрiот Днiпропетровщини та рiдного Криворiжжя Андрiй Миколайович Гiренко. Вiн i проводив збори. Зi звiтною доповiддю виступив спiвголова Земляцтва Валерiй Володимирович Славiков. А розповісти таки було про що, бо за звiтнi майже 3 роки «Днiпрянами» б... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 23.04.2013 |

22 квітня у Національному культурному центрі України в Москві в рамках проекту «Богдан Ступка» з великим успіхом відбувся перегляд та обговорення художнього фільму «Таємниця Чингісхана», в якому Богдан Сильвестрович зіграв головну роль.
 
У списку ролей Богдана Ступки - багато історичних постатей: гетьмани Іван Брюховецький "Чорна рада" (2000), Іван Мазепа "Молитва за гетьмана Мазепу" (2002), Богдан Хмельницький "Вогнем і мечем" (1999), а також Чингісхан "Таємниця Чингісхана" (2002).
 
Розділ: Новини | Дата: 23.04.2013 |

19 квітня у Національному культурному центрі України в Москві в рамках проекту "Презентація" відбувся показ фільму «Иван Семёнович Козловский: Вера… Надежда… Любовь…».
 
Захід відкрив генеральний директор Центру, доктор історичних наук, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Володимир Мельниченко. Він зазначив, що в Українському домі на Арбаті особливе тепле ставлення до нашого земляка - геніального маестро Івана Семеновича Козловського. Регулярно відбуваються зустрічі, вечори його пам'яті. Володимир Юхимович згадав, як у 1993 році Богдан Ступка привіз до Москви "Записки сумашедшего" Миколи Гоголя, виставу було показан... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 22.04.2013 |

19 квітня, напередодні Великодня, працівники Національного культурного центру України в Москві відвідали Музей російської ікони, що на Таганці.
 
Приватний музей православного мистецтва Михайла Абрамова вважається одним із найбільших в світі.
 
Серед експонатів – антикварні речі доби Візантії IV-XV століть, грецький іконостас з іконами XVIII-XIX століть, декілька ікон Псковської школи іконопису XVI століття. В музейній колекції представлені твори іконописних майстерень Тв... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 22.04.2013 |

Саме на таку «екскурсію» запрошує Культурний центр України. Зрозуміло, що фізично такий стрибок зробити важко, але віртуально на прикладі… грошових одиниць цілком, як виявилося, можливо.
 
За ініціативи Посольства України в Російській Федерації та сприяння першого заступника Кіровоградського земляцтва «Єлисаветград» Віктора Петракова експонати для виставки «Гроші від Київської Русі до наших днів» надав Східно-Європейський антикварний дім.
 
Розділ: Новини | Дата: 19.04.2013 |

У Національному культурному центрі України в Москві відбувся творчий вечір народного артиста Російської Федерації, народного артиста України Михайла Чуєва «Друзі мої».
 
Концерт був присвячений творчості народного артиста СРСР Георга Отса – вчителя та наставника Михайла Чуєва.
 
Вечір був напрочуд теплим, протягом якого артист розповів про знайомство з Георгом Карловичем у 1972 році. Тоді маестро звернув увагу, що Михайло… не вимовляє букву «р». Після третього з... Читати далі »
Розділ: Новини | Дата: 19.04.2013 |

Міністр культури України Леонід Новохатько 15–16 квітня взяв участь у Х Міжнародній конференції міністрів культури країн-членів Ради Європи, що була організована та проведена в Москві за ініціативи Союзу Європи.
 
Разом із тим, Леонід Новохатько знайшов можливість відвідати Національний культурний центр України в Москві, до будівництва якого мав безпосереднє відношення – у 90-х роках минулого століття він працював заступником міністра культури України.
 
Розділ: Новини | Дата: 17.04.2013 |

15 квітня у Національному культурному центрі України в Москві відбулося засідання молодіжної літературної студії "Когорта", присвячене творчості поета Івана Коваленка.

У роботі студії взяла участь член Національної спілки письменників України Ніна Виноградська.

... Читати далі »

Розділ: Новини | Дата: 16.04.2013 |

1 2 3 ... 37 38 »