«Космовьонок» у космічному просторі Української недільної школи ім. Павла Поповича - 23 Квітня 2013 - Національний культурний центр України в Москві

Національний культурний центр України в Москві                

Головна » 2013 » Квітень » 23 » «Космовьонок» у космічному просторі Української недільної школи ім. Павла Поповича
17:53
«Космовьонок» у космічному просторі Української недільної школи ім. Павла Поповича
21 квітня в Українській недільній школі ім. Павла Поповича Національного культурного центру України в Москві відбулося свято космічного масштабу – презентація Дитячого розважально-пізнавального журналу «Космовьонок» за участі найпочесніших гостей, серед яких були: льотчик-космонавт 1 класу, полковник авіації запасу, 101-кратна чемпіонка світу, член Спілки письменників Росії Марина Лаврентіївна Попович; двічі Герой Радянського Союзу, льотчик-космонавт Російської Федерації, керівник програми «Дорога в космос» Олександр Павлович Александров; Герой Росії, льотчик-космонавт, директор Меморіального музею космонавтики на ВДНГ Олександр Іванович Лазуткін; генерал-майор авіації запасу, член Спілки письменників баталістів та мариністів Росії, автор журналу «Космовьонок» Борис Олександрович Жихорев; голова Фонду підтримки авіації та космонавтики, патріотичного виховання молоді та розвитку спорту імені космонавта П. Р. Попович Оксана Павлівна Попович; член Правління Фонду імені космонавта П. Р. Поповича Іван Юхимович Терещенко; головний редактор журналу «Космовьонок» Галина Василівна Забрускова; депутат міського округу Балашиха Ілля Вікторович Усольцев; громадський діяч, генеральний директор консалтингової компанії «Соло Старт» Олег Олександрович Єрхов; директор з розвитку компанії «КіноАтіс» Ольга Вікторівна Грановська.
 
Гостей та учасників заходу привітав генеральний директор Центру, доктор історичних наук Володимир Мельниченко. Гостей Національного культурного центру України в Москві першими привітали вийшли учні Української недільної школи – учасники вокального ансамблю «Усмішка» з музичним керівником заслуженим працівником культури Росії та України Вікторією Скопенко.
 
Після їх виступу було показано мультиплікаційний фільм «Космічна Україна» (режисер Олена Касавіна), створений учнями Української недільної школи та відзначений дипломом «За кращий дитячий кіно проект» на XVI Міжнародному фестивалі дитячого анімаційного кіно «Золота рибка» (м. Анапа–Сочі). Сподіваємося, що згодом дитячі малюнки з цього фільму прикрасять сторінки журналу «Космовьонок».
 
А потім відбувся концерт, в якому взяли участь вихованці Дитячої громадської організації «Юні Гагарінці» МБОЗ ЗОШ ім. В. М. Комарова Зоряного містечка і дитячого садочка «Ластівка» (м. Москва), та інтерактивні ігри й знайомство з журналом «Космовьонок». З дітьми спілкувалися Білка та Стрілка – перші космонавти – герої мультфільму «Білка та Стрілка», зі сторінок журналу до дітей прийшли дідусь БориСан (Борис Жихорев) та Космовєд. Юні знавці космосу (а це підтвердили багаточисленні загадки та вікторини) дізнались, як зробити ракету (на майстер-класі з Іриною Кисельовою), хто такі Космоделкін, Спайдернавт та Космоплюшка, відвідали перший урок Космо-інглиша. І найголовніше – поспілкувалися з космогостями – льотчиками-космонавтами. Ставили дуже серйозні питання, на які дорослим інколи було важно відповісти. Питали, що було найскладнішим на орбіті, про перші враження від Космосу, про їжу, про одяг, чи виходили у відкритий Космос тощо. Одним словом, було дуже цікаво. Впевнена, що не тільки дітям, але й нашим космогостям.
 
«Космовьонок» – дійсно сімейний розважально-пізнавальний ілюстрований кольоровий журнал, в якому дуже багато цікавої інформації про Космос, про видатних учених, про те, як зробити справжній реактивний двигун, як приготувати космобутер (рецепт від Космоплюшки) і ще багато інформацію про Космос, яка може статися у пригоді на… Землі.
 
Наприкінці зустрічі кожному учаснику були вручені дипломи та грамоти, а на добру пам’ять та згадку було зроблено величезну (ну просто космічного розміру!) фотографію.
 
Ассоль ОВСЯННИКОВА-МЕЛЕНТЬЄВА. Фото автора.
 
Вокальний ансамбль "Усмішка"
Нагородження Олександра Лазуткіна
Учні УКраїнської недільної школи ім. Павла Поповича з Мариною Попович та Олександром Лазуткіним
Категорія: Українська недільна школа імені Павла Поповича | Додав: admin3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *: