Пасхальна радість - 28 Квітня 2013 - Національний культурний центр України в Москві

Національний культурний центр України в Москві                

Головна » 2013 » Квітень » 28 » Пасхальна радість
16:40
Пасхальна радість
В Українській недільній школі ім. Павла Поповича відбулося відкриття виставки «Пасхальна радість».
 
Свято вийшло вдвічі світлішим завдяки тому, що співпало з одним із дванадцяти найбільших християнських свят – Вербною неділею. До нас у гості приїхала керівник Українського клубу «Червона калина» зі Златоуста Челябінської області Кремльова Галина Дмитрівна з величезною кількістю надзвичайних пасхальних виробів.
 
Перша їх особливість у тому, що вони зроблені з пінополістиролу – дуже легкого матеріалу. (Забігаючи наперед скажу, що з ним дуже легко працювати дітям.) Виставка – просто надзвичайна. Тут і «родове ��ерево», і яйця зі справжніми художніми картинами, яйця-курчата, яйця, прикрашені пшоном та рисом, бісером, паєтками, пір’я, намистом тощо. Це просто вражаюче весняне різнобарв’я! Є навіть унікальна картинка з Богородицею, прикрашене… яєчною шкаралупою!
 
Галина Дмитрівна розповіла про своє місто, відповіла на питання, а потім ми влаштували невеликий імпровізаційний концерт. І хоча кажуть, що найкращою є підготовлена імпровізація, але дуже часто саме експромти виходять надзвичайно душевними.
 
Так, учні Української недільної школи ім. Павла Поповича привітали гостей піснею «Добрий день», а Ганна Вавілова з Громадської православної організації «Спільна справа» заграла на баяні руську пісню та французький вальс. І так все гарно виходило, що вирішили разом – діти, батьки, гості – заспівати пісню «В траве сидел кузнечик», а потім ще й «Голубой вагон», аби не закінчувати свято на мінорній ноті (все ж таки жаба з’їла стрибунця).
 
А 12 травня для учнів Української недільної школи ім. Павла Поповича Галина Кремльова та Ганна Заболоцька, яка приїде також зі Златоуста, проведуть майстер-клас з розпису пасхальних яєць.
 
Ассоль ОВСЯННИКОВА-МЕЛЕНТЬЄВА. Фото автора.
 
 
 
 
 
Категорія: Українська недільна школа імені Павла Поповича | Додав: admin3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *: