Національний культурний центр України в Москві                

Головна » Українські молодіжні організації Росії

7 червня у Національному культурному центрі України в Москві відбулося засідання Українського молодіжного клубу, присвячене 70-річчю від дня народження Івана Миколайчука.

... Читати далі »


23 травня у Національному культурному центрі України в Москві в рамках проекту «Діаспора» відбулося засідання Українського молодіжного клубу.

Учасники згадали історію перевезення праху Тараса Шевченка з Петербурга в Укра... Читати далі »


18 квітня у Національному культурному центрі України в Москві в рамках проекту «Діаспора» відбулося засідання молодіжного клубу регіональної громадської організації «Українці Москви».
 
Разом з кінорежисером Вірою Федорченко молодь переглянула телевиставу «Мартин Боруля» за п'єсою класика української літератури Івана Карпенка-Карого у постановці Київського академічного українського драматичного театру ім. І.Франка. Стрічка була знята 1953 року. Головні ролі виконали Гнат Юра, Варвара Чайка, Микола Яковченко, Мар'ян Крушельницький, Дмитро Мілютенко. Режисер Олексій Швачко.

Активісти із Уфи, Іркутська, Сургута, Хабаровська, Казані, Саратова, Пушкіно, Києва, Львова, Ужгорода, інших міст Росії і України, Любліна (Польща) вели конструктивний діалог щодо розвитку українських молодіжних товариств у Росії, підтримки зв’язків з подібними організаціями України і світу, а також ділилися досвідом роботи регіональних угрупувань, думками про майбутні спільні проекти.

Від української сторони учасників форуму привітав Тимчасово повірений у справах України в Російській Федерації В'ячесл... Читати далі »

Яскравим свідченням цьому стала літературно-музична композиція «Світе ясний! Світе тихий!», присвячена Великому Кобзареві, яку спільно готували для показу на сцені Національного культурного центру на Арбаті члени Українського молодіжного клубу, Українська народна хорова капела Москви, Товариство української культури „Славутич”.
 
Автором і режисером своєрідного екскурсу в життя та творчість Тараса Григорович Шевченка стала Катерина Марійчук.
 

«Тиха ніч» - один із найвідоміших і найпоширеніших у світі різдвяних співів, якому вже понад 190 років. На Водохреще в Національному культурному центрі України на Арбаті відбувся вечір однієї пісні.
 
Літературно-музична композиція «Тиха ніч» розповіла глядачам давню історію любові до людей, землі, до нашого Творця. Любові, що подарував і запалив у наших серцях Син Божий, Різдво якого ми святкуємо в ці дні. В теплій відвертій атмосфері перед глядачами постала українська хата, українська родина, колиска і Йосип з Марією. Мистецьку композицію обрамили поетичні та пісенні т... Читати далі »

Тиждень відбудеться в 11-й раз 15-20 листопада 2010 р. в місті Казані на тему "Роль і місце молоді в розвитку співтовариств Росії, що навчаються".
 
Шановні колеги, повідомляю через нашу сторінку на незалежному сайті діаспори «Кобза-Українці Росії» про масштабну акцію ЮНЕСКО, що відбудеться в столиці Республіки Татарстан місті Казані з 15 по 20 листопада цього року. Повинна підкреслити, що в цій міжнародній освітньо-молодіжній акції будуть широко представлені представники України.

Розповідь про відроджене громадське об’єднання молодих українців російської столиці

Як все починалося

Український молодіжний клуб у Москві, або УМК, з’явився (точніше відновився чи відродився знову) приблизно два роки тому завдяки ентузіазму хлопців-студентів Сашка Ступаря та Андрія Мірошніченка. Спочатку клуб існував лише як група на веб-сайті «В контакті», але невдовзі відбулася вже перша реальна зустріч московських українців. Перші зустрічі - походи на футбольні матчі, ювілей Миколи Гоголя в клубі, імпровізований концерт українських пісень під пам’ятником Кобзареві тощо – відвідувало лише декілька вихід... Читати далі »

Показ фільму "Земля” Олексадра Довженка
 
За ініціативою Українського молодіжного клубу та Регіональної громадської організації "Українці Москви”, яку очолює начальник відділу інформації та діаспори Центру, заслужений працівник культури України та Росії Вікторія Скопенко, в Національному культурному центрі України в Москві зібралася молодь на перегляд одного з ліпших фільмів Олександра Довженка "Земля” (1930 р.).
 

Шановні друзі! Проект української молоді в Москві «VECHEERka.ru» переживає друге народження – запускається новий портал ІНФОРМ МАЙДАН «VECHEERka.ru» і розширяється кількість цікавих для молоді напрямків.
Приходьте 10 квітня в клуб «BILINGUA» (www.bilinguaclub.ru) відсвяткувати цей день разом з нами! Для Вас в цей день будуть грати зірки українського ска, група з Санкт-Петербурга (... Читати далі »